CHP Çankaya Belediye Başkan Aday Adayı Ercan ÇUHADAR Nevşehir’de düzenlenen 50′nci Ulusal, 24′üncü Uluslararası Hacı Bektaş-ı Veli Anma Kültür ve Sanat etkinliklerine Katıldı.

 

 

CHP Çankaya Belediye Başkan Aday Adayı Ercan Çuhadar, 15-18 Ağustos 2013 tarihleri arasında Nevşehir’in Hacıbektaş ilçesinde düzenlenen 50. Ulusal, 24. Uluslararası Hacı Bektaş-i  Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat etkinliklerine katıldı. Törene CHP Genel Başkanı Kemal Kılçdaroğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, hükümetten Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ da katıldı.  Hacıbektaş Cumhuriyet Meydanında düzenlenen tören,  Belediye Başkanı Ali Rıza Selmanpakoğlu’nun Atatürk anıtına çelenk bırakmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşıyla devam etti.  Törende Hacı Bektaş-i Veli’nin temel felsefesi olan “sevgi ve hoşgörü” vurgulandı. Selmanpaklıoğlu konuşmasında;  şu ana kadar törenlere katılmak için Hacıbektaş’a 50 binin üzerinde insanın gelmiş olduğunu belirtti.

 

 

DSC_0892 DSC_0815  DSC_0819 DSC_0882 DSC_0812 DSC_0813  DSC_0814

Önceki Yazı:Çankaya Belediye Başkan Aday Adayımız Sayın Ercan Çuhadar sivil toplum kuruluşlarından Soder’i Ziyaret etti.
Sonraki Yazı:Çankaya Muhtarlar Dernek Başkanı Özgür Özdemir’i Makamında Ziyaret Ettik.

Yorumlara kapalı.